Kynšperský pohár
menu
Úvod
Zápasy
Pravidla
Týmy
Tabulky
Kontakt
Aktuality
Historie
posun
1. tým
??.??
0
0
8. tým
2. tým
??.??
0
0
7. tým
3. tým
??.??
0
0
6. tým
4. tým
??.??
0
0
5. tým
8. tým
??.??
0
0
1. tým
7. tým
??.??
0
0
2. tým
6. tým
??.??
0
0
3. tým
5. tým
??.??
0
0
4. tým
Úvod
>
Zápasy
>
2019/2020
Zápasy
23. ročník 2019/2020
- vše -
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
7.kolo
8.kolo
9.kolo
10.kolo
11.kolo
12.kolo
13.kolo
14.kolo
15.kolo
16.kolo
17.kolo
18.kolo
19.kolo
20.kolo
21.kolo
22.kolo
23.kolo
24.kolo
25.kolo
26.kolo
Čtvrtfinále
Předkolo playoff
1.kolo
HC Vikings Sokolov
VKS
10
(0:1, 3:0, 7:0)
1
HC Berani Bernov
BER
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
4
(1:1, 2:1, 1:2)
5
sn
HC Panthers Cheb
PAN
HC Stará Chodovská
SCH
4
(2:3, 2:1, 0:2)
6
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Falcons
FAL
10
(6:0, 2:0, 2:1)
1
HC Renegades
REN
HC Stars Chodov
HCS
5
(2:0, 2:1, 1:1)
2
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Libavské Údolí "A"
LUA
4
(1:3, 1:3, 2:4)
10
Hellfish team Cheb
HEL
2.kolo
HC Panthers Cheb
PAN
0
(0:4, 0:6, 0:2)
12
HC Punkers Chodov
PUN
HC Libavské Údolí "A"
LUA
4
(0:1, 2:2, 2:2)
5
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Stars Chodov
HCS
3
(1:3, 2:4, 0:0)
7
HC Falcons
FAL
HC Stará Chodovská
SCH
1
(1:2, 0:1, 0:2)
5
HC Berani Bernov
BER
HC Renegades
REN
2
(0:2, 1:3, 1:3)
8
HC Vikings Sokolov
VKS
Hellfish team Cheb
HEL
4
(2:0, 1:3, 1:4)
7
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
3.kolo
HC Renegades
REN
4
(1:1, 1:6, 2:2)
9
HC Berani Bernov
BER
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
2
(1:3, 1:5, 0:0)
8
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Libavské Údolí "B"
LUB
5
(1:2, 4:0, 0:1)
3
HC Panthers Cheb
PAN
HC Punkers Chodov
PUN
8
(3:0, 4:1, 1:0)
1
HC Libavské Údolí "A"
LUA
Hellfish team Cheb
HEL
17
(3:0, 9:2, 5:0)
2
HC Stará Chodovská
SCH
HC Vikings Sokolov
VKS
2
(1:4, 1:0, 0:1)
5
HC Stars Chodov
HCS
4.kolo
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
7
(2:2, 2:1, 3:1)
4
HC Punkers Chodov
PUN
HC Stará Chodovská
SCH
3
(2:2, 0:4, 1:3)
9
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Panthers Cheb
PAN
3
(1:3, 0:8, 2:2)
13
HC Falcons
FAL
HC Libavské Údolí "A"
LUA
4
(1:2, 1:1, 2:0)
3
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Berani Bernov
BER
8
(1:0, 3:2, 4:2)
4
Hellfish team Cheb
HEL
HC Renegades
REN
3
(0:1, 0:2, 3:4)
7
HC Stars Chodov
HCS
5.kolo
HC Falcons
FAL
10
(3:0, 6:1, 1:1)
2
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Vikings Sokolov
VKS
8
(3:1, 2:2, 3:7)
10
HC Panthers Cheb
PAN
HC Stars Chodov
HCS
7
(3:0, 2:2, 2:0)
2
HC Berani Bernov
BER
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
1
(1:2, 0:1, 0:3)
6
Hellfish team Cheb
HEL
HC Libavské Údolí "B"
LUB
3
(1:2, 2:1, 0:2)
5
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Punkers Chodov
PUN
10
(2:1, 5:1, 3:1)
3
HC Stará Chodovská
SCH
6.kolo
HC Stará Chodovská
SCH
4
(1:2, 2:3, 1:0)
5
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
5
(1:1, 1:1, 3:0)
2
HC Falcons
FAL
HC Panthers Cheb
PAN
7
(1:0, 0:4, 6:1)
5
HC Renegades
REN
HC Libavské Údolí "A"
LUA
2
(0:1, 1:3, 1:3)
7
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Berani Bernov
BER
6
(3:3, 1:0, 1:2)
5
sn
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
Hellfish team Cheb
HEL
9
(2:3, 5:1, 2:1)
5
HC Punkers Chodov
PUN
7.kolo
HC Renegades
REN
4
(1:4, 2:2, 1:2)
8
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
8
(3:2, 2:4, 2:1)
7
sn
HC Punkers Chodov
PUN
HC Libavské Údolí "B"
LUB
5
(1:2, 0:2, 4:5)
9
Hellfish team Cheb
HEL
HC Stará Chodovská
SCH
4
(1:2, 0:1, 3:2)
5
HC Falcons
FAL
HC Vikings Sokolov
VKS
3
(0:3, 1:1, 2:5)
9
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Stars Chodov
HCS
2
(1:0, 0:0, 1:0)
0
HC Panthers Cheb
PAN
8.kolo
HC Berani Bernov
BER
6
(3:2, 2:4, 1:2)
8
HC Punkers Chodov
PUN
HC Stará Chodovská
SCH
3
(1:3, 1:5, 1:3)
11
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
6
(1:0, 1:0, 4:0)
0
HC Renegades
REN
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
3
(2:2, 0:2, 1:2)
6
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Libavské Údolí "A"
LUA
2
(1:0, 0:3, 1:3)
6
HC Stars Chodov
HCS
Hellfish team Cheb
HEL
10
(3:1, 3:0, 4:1)
2
HC Falcons
FAL
9.kolo
HC Panthers Cheb
PAN
3
(2:1, 1:2, 0:3)
6
HC Berani Bernov
BER
HC Falcons
FAL
9
(2:0, 3:0, 4:1)
1
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Stars Chodov
HCS
4
(3:0, 0:0, 1:1)
1
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Libavské Údolí "B"
LUB
7
(2:1, 1:2, 4:3)
6
HC Punkers Chodov
PUN
Hellfish team Cheb
HEL
3
(2:2, 1:3, 0:2)
7
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Renegades
REN
2
(0:0, 1:0, 1:0)
0
HC Stará Chodovská
SCH
10.kolo
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
6
(3:2, 1:4, 2:2)
8
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Stará Chodovská
SCH
8
(2:2, 3:0, 3:1)
3
HC Stars Chodov
HCS
HC Libavské Údolí "A"
LUA
4
(0:3, 3:2, 1:4)
9
HC Panthers Cheb
PAN
HC Renegades
REN
3
(3:1, 0:2, 0:3)
6
Hellfish team Cheb
HEL
HC Libavské Údolí "B"
LUB
6
(0:1, 1:0, 4:4)
5
sn
HC Berani Bernov
BER
HC Punkers Chodov
PUN
4
(1:1, 1:2, 1:0)
3
sn
HC Falcons
FAL
11.kolo
HC Stars Chodov
HCS
2
(0:1, 0:1, 2:2)
4
Hellfish team Cheb
HEL
HC Falcons
FAL
11
(0:0, 6:0, 5:1)
1
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Berani Bernov
BER
8
(3:1, 2:2, 3:3)
6
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Panthers Cheb
PAN
5
(2:6, 1:2, 2:3)
11
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Renegades
REN
4
(1:3, 2:0, 0:0)
3
sn
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Vikings Sokolov
VKS
5
(2:2, 1:2, 2:2)
6
HC Punkers Chodov
PUN
12.kolo
HC Renegades
REN
3
(0:1, 0:6, 3:2)
9
HC Punkers Chodov
PUN
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
5
(3:2, 0:0, 2:1)
3
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Libavské Údolí "B"
LUB
2
(0:0, 2:2, 0:3)
5
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
3
(2:2, 0:2, 1:1)
5
HC Stars Chodov
HCS
HC Stará Chodovská
SCH
9
(1:4, 3:1, 5:1)
6
HC Panthers Cheb
PAN
HC Berani Bernov
BER
3
(3:3, 0:1, 0:0)
4
HC Falcons
FAL
13.kolo
HC Panthers Cheb
PAN
3
(2:2, 1:2, 0:2)
6
Hellfish team Cheb
HEL
HC Stars Chodov
HCS
3
(0:3, 1:2, 2:4)
9
HC Punkers Chodov
PUN
HC Libavské Údolí "A"
LUA
0
(0:2, 0:1, 0:2)
5
HC Stará Chodovská
SCH
HC Vikings Sokolov
VKS
3
(3:3, 0:4, 0:1)
8
HC Falcons
FAL
HC Renegades
REN
6
(2:1, 2:3, 2:4)
8
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
5
(0:0, 2:0, 3:2)
2
HC Berani Bernov
BER
14.kolo
HC Renegades
REN
4
(1:1, 2:0, 1:0)
1
HC Falcons
FAL
HC Berani Bernov
BER
5
(1:5, 2:1, 2:0)
6
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Panthers Cheb
PAN
4
(1:1, 2:1, 1:0)
2
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
12
(6:1, 2:0, 4:1)
2
HC Stará Chodovská
SCH
HC Libavské Údolí "B"
LUB
2
(0:2, 0:3, 2:0)
5
HC Stars Chodov
HCS
Hellfish team Cheb
HEL
11
(1:1, 2:1, 8:0)
2
HC Libavské Údolí "A"
LUA
15.kolo
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
2
(0:4, 1:4, 1:3)
11
Hellfish team Cheb
HEL
HC Punkers Chodov
PUN
8
(1:1, 3:0, 4:2)
3
HC Panthers Cheb
PAN
HC Falcons
FAL
5
(2:1, 1:2, 2:1)
4
HC Stars Chodov
HCS
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
1
(0:0, 0:1, 1:2)
3
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Vikings Sokolov
VKS
7
(2:1, 2:1, 3:2)
4
HC Renegades
REN
HC Berani Bernov
BER
4
(2:1, 2:4, 0:2)
7
HC Stará Chodovská
SCH
16.kolo
HC Stars Chodov
HCS
2
(2:0, 0:0, 0:1)
1
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Stará Chodovská
SCH
6
(3:3, 2:4, 1:3)
10
Hellfish team Cheb
HEL
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
12
(4:0, 3:0, 5:0)
0
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Panthers Cheb
PAN
3
(1:1, 1:2, 1:2)
5
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Libavské Údolí "A"
LUA
2
(1:1, 1:3, 0:2)
6
HC Punkers Chodov
PUN
HC Berani Bernov
BER
13
(6:0, 3:2, 4:2)
4
HC Renegades
REN
17.kolo
HC Libavské Údolí "B"
LUB
7
(1:1, 1:1, 5:1)
3
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Falcons
FAL
9
(3:1, 2:2, 4:1)
4
HC Panthers Cheb
PAN
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
11
(2:2, 4:6, 5:1)
9
HC Stará Chodovská
SCH
HC Punkers Chodov
PUN
7
(1:1, 1:2, 5:0)
3
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
Hellfish team Cheb
HEL
8
(3:1, 2:2, 3:1)
4
HC Berani Bernov
BER
HC Stars Chodov
HCS
3
(1:0, 1:0, 1:0)
0
HC Renegades
REN
18.kolo
HC Berani Bernov
BER
2
(1:2, 1:2, 0:1)
5
HC Stars Chodov
HCS
HC Panthers Cheb
PAN
4
(0:2, 1:2, 3:6)
10
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Stará Chodovská
SCH
8
(2:4, 3:4, 3:1)
9
HC Punkers Chodov
PUN
HC Libavské Údolí "A"
LUA
0
(0:2, 0:1, 0:3)
6
HC Falcons
FAL
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
5
(0:0, 3:0, 2:0)
0
HC Libavské Údolí "B"
LUB
Hellfish team Cheb
HEL
9
(1:0, 4:2, 4:0)
2
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
19.kolo
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
3
(2:2, 1:1, 0:0)
4
sn
HC Berani Bernov
BER
HC Renegades
REN
0
(0:4, 0:4, 0:4)
12
HC Panthers Cheb
PAN
HC Vikings Sokolov
VKS
4
(1:3, 2:3, 1:2)
8
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Falcons
FAL
3
(1:0, 2:4, 0:2)
6
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Libavské Údolí "B"
LUB
2
(1:5, 1:4, 0:5)
14
HC Stará Chodovská
SCH
HC Punkers Chodov
PUN
1
(0:3, 1:2, 0:3)
8
Hellfish team Cheb
HEL
20.kolo
HC Panthers Cheb
PAN
6
(3:2, 1:1, 2:0)
3
HC Stars Chodov
HCS
HC Falcons
FAL
9
(2:3, 4:2, 3:4)
10
sn
HC Stará Chodovská
SCH
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
7
(2:2, 3:1, 2:2)
5
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Punkers Chodov
PUN
8
(2:0, 4:0, 2:2)
2
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
Hellfish team Cheb
HEL
9
(2:1, 3:2, 4:2)
5
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Libavské Údolí "A"
LUA
4
(1:1, 3:1, 0:1)
3
HC Renegades
REN
21.kolo
HC Libavské Údolí "B"
LUB
5
(1:3, 2:2, 2:4)
9
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Vikings Sokolov
VKS
12
(1:1, 7:1, 4:0)
2
HC Stará Chodovská
SCH
HC Stars Chodov
HCS
4
(1:1, 1:0, 2:1)
2
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Punkers Chodov
PUN
6
(2:1, 2:2, 1:2)
5
sn
HC Berani Bernov
BER
HC Renegades
REN
3
(1:3, 1:5, 1:3)
11
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Falcons
FAL
3
(1:1, 0:3, 2:1)
5
Hellfish team Cheb
HEL
22.kolo
HC Stará Chodovská
SCH
9
(4:0, 4:0, 1:0)
0
HC Renegades
REN
HC Punkers Chodov
PUN
7
(1:1, 2:0, 4:1)
2
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
5
(2:1, 0:1, 3:3)
6
sn
HC Stars Chodov
HCS
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
2
(2:4, 0:3, 0:8)
15
HC Falcons
FAL
HC Berani Bernov
BER
11
(2:1, 3:1, 6:2)
4
HC Panthers Cheb
PAN
HC Vikings Sokolov
VKS
10
(3:2, 6:4, 1:2)
8
Hellfish team Cheb
HEL
23.kolo
HC Stars Chodov
HCS
2
(1:1, 1:0, 0:3)
4
HC Stará Chodovská
SCH
HC Berani Bernov
BER
0
(0:1, 0:2, 0:2)
5
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Panthers Cheb
PAN
3
(1:2, 2:3, 0:2)
7
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Falcons
FAL
2
(0:3, 1:0, 1:0)
3
HC Punkers Chodov
PUN
Hellfish team Cheb
HEL
5
(3:1, 1:0, 1:3)
4
HC Renegades
REN
HC Vikings Sokolov
VKS
6
(2:3, 2:3, 2:2)
8
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
24.kolo
HC Punkers Chodov
PUN
7
(2:1, 1:3, 4:0)
4
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
9
(5:0, 2:3, 2:2)
5
HC Panthers Cheb
PAN
HC Libavské Údolí "A"
LUA
3
(2:0, 1:2, 0:2)
4
HC Berani Bernov
BER
HC Libavské Údolí "B"
LUB
4
(2:1, 1:2, 1:2)
5
HC Falcons
FAL
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
2
(2:0, 0:3, 0:1)
4
HC Renegades
REN
Hellfish team Cheb
HEL
9
(3:1, 2:0, 4:1)
2
HC Stars Chodov
HCS
25.kolo
HC Libavské Údolí "A"
LUA
3
(0:3, 1:9, 2:4)
16
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Stars Chodov
HCS
7
(4:1, 0:0, 3:0)
1
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Falcons
FAL
12
(1:0, 4:1, 7:2)
3
HC Berani Bernov
BER
HC Panthers Cheb
PAN
8
(2:1, 2:3, 3:3)
7
sn
HC Stará Chodovská
SCH
HC Punkers Chodov
PUN
9
(3:1, 5:1, 1:5)
7
HC Renegades
REN
HC Vikings Sokolov
VKS
7
(2:4, 3:2, 2:1)
8
sn
HC Libavské Údolí "B"
LUB
26.kolo
HC Berani Bernov
BER
7
(3:0, 2:2, 2:2)
4
HC Eagles Karlovy Vary
EAG
HC Libavské Údolí "B"
LUB
2
(0:0, 0:3, 2:0)
3
HC Renegades
REN
HC Stará Chodovská
SCH
3
(1:0, 0:2, 2:3)
5
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Punkers Chodov
PUN
4
(0:0, 2:0, 2:1)
1
HC Stars Chodov
HCS
Hellfish team Cheb
HEL
5
(0:0, 0:0, 0:0)
0
k
HC Panthers Cheb
PAN
HC Falcons
FAL
3
(1:2, 2:2, 0:2)
6
HC Vikings Sokolov
VKS
Předkolo
HC Vikings Sokolov
VKS
13.3 20:30, Sokolov
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
HC Stars Chodov
HCS
14.3 11:45, Karlovy Vary (hlavní hala)
HC Panthers Cheb
PAN
HC Berani Bernov
BER
14.3 17:00, Nejdek
HC Libavské Údolí "A"
LUA
HC Tučňáci 2004 Cheb
TUC
14.3 19:00, Cheb
HC Vikings Sokolov
VKS
HC Libavské Údolí "B"
LUB
14.3 21:00, Sokolov
HC Stará Chodovská
SCH
HC Stará Chodovská
SCH
15.3 15:45, Karlovy Vary (hlavní hala)
HC Libavské Údolí "B"
LUB
HC Panthers Cheb
PAN
15.3 19:45, Cheb
HC Stars Chodov
HCS
HC Libavské Údolí "A"
LUA
15.3 20:15, Sokolov
HC Berani Bernov
BER
Čtvrtfinále
1. tým
??.??, ????
8. tým
2. tým
??.??, ????
7. tým
3. tým
??.??, ????
6. tým
4. tým
??.??, ????
5. tým
8. tým
??.??, ????
1. tým
7. tým
??.??, ????
2. tým
6. tým
??.??, ????
3. tým
5. tým
??.??, ????
4. tým